15 Temmuz


VER PAPAZI AL PAPAZI
Hazırlayan:
Muhammed GÖMÜK
Uyum (Kaynak Yayınları) - 2018

Dante Alighieri, meşhur İlahi Komedya'sında, insanları yoldan çıkaran üç başlı şeytanı aynı zamanda bir cehennem zebanisi olarak tasvir eder: “Altı gözünün altısıyla birden ağlıyor ve gözyaşları kanlı bir salyayla birlikte üç çenesinden aşağı süzülüyordu. Ağızlarının her birinde, dişlerinin arasında, değirmende çeker gibi bir günahkârı öğütüyor; böylece üç günahkâra aynı anda işkence ediyordu.” Salyalarını saça saça ağlayarak fitne virüsünü dünyaya bir veba gibi yayan, timsah gözyaşlarını akıtarak beddua seansları yapan, tüm kötülüğü ortadayken körlüğüne aldanıp kendini Santa Lucia sanan zamane ejderhalarını görseydi eğer Dante, şeytanı bu kadar basit tasvir ettiği için kendini lanetlerdi. Gog ile Magog ya da Mesiha Daggala çağında değiliz belki ama daha önce yayımladığım FETÖ iddianamesi derlemelerini okumuşsanız eğer, şeytanın hangi ölüm maskelerini takıp aramızda gezindiğini anlamışsınızdır. “Yetmez, daha da fazlasını isterim; lütfen daha çok cesaret, daha çok marifet, daha çok hakikat” diyenleriniz, işte bu eseri, Ver Papaz Al Papazı adlı kitabımı, satırların altını çize çize okumalıdır. Göreceksiniz ki Faraklit'in ümmeti gazaya çıkmış, kan kokan kalemle meydan okuyor, Satan'ın müritlerine korku salıyor. Tek tek aşikâr olmuş planlar... Peccatum... Peccatum... Peccatum... Septem Peccata Mortalia!

 


15 Temmuz

 

15 TEMMUZ YURTTA SULH İDDİANAMESİ
Hazırlayan:
Muhammed GÖMÜK
Kaynak Yayınları - 2018

“Rütbesi ne olursa olsun örgüte mensup asker şahısların örgütsel tabirle şakirt  tabir edilen alt kademede yer alan ve Silahlı Kuvvetler’in hiyerarşisi dışında asker-sivil unsurların emrinde üye konumunda oldukları anlaşılmıştır.” Başarısızlıkla sonuçlanan 15 Temmuz darbe girişiminin “organizatörlerini” isim isim ortaya koyan elinizdeki kitap,
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı ve Fethullah Gülen’in ilk kez “1 Numaralı Şüpheli” olarak değerlendirildiği iddianameyi içeriyor.
FETÖ’nün Türk Silahlı Kuvvetleri’ne -diğer devlet kurumları gibi- yıllar boyunca sızdığının ve paralel bir yapı oluşturduğunun kanıtlarını sergileyen iddianame, Türkiye’nin ne denli ciddi bir tehditle karşı karşıya kaldığını gösteriyor.
Elinizdeki kitap TSK içindeki FETÖ yapılanmasını tüm ayrıntılarıyla anlamak için, gerek hukuki, gerekse siyasi tarihimiz açısından son derece önemli, arşivlik bir belge

 


feto ana dava iddianamesi


FETÖ ANA DAVA İDDİANAMESİ

Hazırlayan: Muhammed GÖMÜK
Kaynak Yayınları


KİTAP İLE İLGİLİ HABERLER

feto ana dava iddianamesi 1feto ana dava iddianamesi 2feto ana dava iddianamesi 3feto ana dava iddianamesi 4

 


 

15 Temmuz

 

1 ARALIK 2016 - SAYI 1
15 TEMMUZ
TOPLUMSAL ADALET VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TAY-DER
FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ İLE SİVİL MÜCADELENİN ADRESİ