Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


15 TEMMUZ DERGİSİ YAYINDA - 18 Ocak 2017

Resmi kuruluşu 15 Temmuz 2016 günü onaylanan Toplumsal Adalet ve Yardımlaşma Derneği’nin (TAY-DER) 15 Temmuz adlı popüler siyaset ve aktüalite dergisinin ilk sayısı dağıtıma çıktı. Fetullahçı Terör Örgütü’ne karşı sivil mücadelenin adresi haline gelen TAY-DER’in 15 Temmuz adlı dergisinin anateması da yine fetullahçı terördür…
Türkiye nin 15 TEMMUZ isimli ilk dergisini çıkarmanın sevincini yaşayan TAY-DER Yönetimi, birçok kesimden olumlu tepkiler aldı. Editörlüğünü hukukçu, araştırmacı-yazar ve fütürist İbrahim ÇETİN’in yaptığı Dergide son derece cesur ve FETÖ’ye meydan okuyan ifadeler dikkat çekiyor. Misyonerlik ile FETÖ arasındaki bağlantıların delillendirildiği ve FETÖ’nün İslamiyete dair yıkıcı etkisinin masaya yatırıldığı önemli bir araştırma dosyasına yer verilmiş.

TAY-DER Başkanı Muhammed GÖMÜK ve diğer yazarlar; FETÖ, PKK, IŞİD gibi kanlı terör örgütleri arasındaki CIA’in öncülüğünde kurulan terör koalisyonunu çarpıcı tespitlerle incelemiş. Bu arada tanıtıcı ve bilgilendirici yazılar ile Derginin içeriği güçlendirilmiş. Hatta okuyucuların soluklanması için FETÖ anatemalı bir de bulmacaya yer verilmiş.

İlk sayısı olmasına rağmen TAY-DER’in özkaynakları ile binlerce adet basılan Dergi’nin sponsoru olmadığı gibi herhangi bir reklama da yer verilmemiş.

Cumhurbaşkanımız, bakanlar, milletvekilleri ve kamu idarelerinin üst yöneticilerine gönderilecek Dergi şimdiden çok ses getireceğe benziyor.

İlk dergi ile birlikte kurumsal tanıtımlarını perçinlemeyi de düşünen TAY-DER gönüllüleri, ikinci sayının hazırlanması için de çalışmalara başlamışlar.

FETÖ’ye dair en doyurucu, en anlamlı, en can alıcı, en hassas ve en kışkırtıcı yazıları bulabileceğimiz bu Derginin yayın hayatına başlamış olmasından dolayı TAY-DER’e teşekkürü bir borç biliyor, iyi ki varsınız diyoruz.

Kaynak: http://www.yargininnabzi.com/15-temmuz-dergisi-yayinda-13273.html