Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

hatay internet tv

Muhammed GÖMÜK Tüyap Kitap Fuarında Okuyucularıyla Buluştu

tuyap

Fetullahçı Terör Örgütü ile Sivil Mücadele Platformunun resmi uzantısı olan, Toplumsal Adalet ve Yardımlaşma Derneği (TAY-DER) Başkanı Muhammed Gömük, okurlarıyla 37.Uluslararası İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı'nda buluştu.
Fetullahçı Terör Örgütü ile Sivil Mücadele Platformunun resmi uzantısı olan, Toplumsal Adalet ve Yardımlaşma Derneği (TAY-DER) Başkanı Muhammed Gömük, okurlarıyla 37.Uluslararası İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı'nda buluştu.

Gazetemiz köşe yazarlarından da olan TAY-DER Başkanı Araştırmacı Yazar Muhammed Gömük’ün son kitabı ‘Al Papazı Ver Papazı’, Kaynak Yayınları tarafından okuyucuları ile buluşturuldu. Kitabın tanıtımı için TÜYAP Kitap Fuarı’a katılan Gömük, 17 Kasım Cumartesi günü yayınevinin standında düzenlenen organizasyonda okurları ile buluştu.

İLK KİTABI BÜYÜK SES GETİRMİŞTİ
15 Temmuz öncesi FETÖ’ye ilk dava açan isim olan Gömük’ün ilk kitabı FETÖ Ana Dava İddiannamesi, ülke çapında büyük ses getirmişti. ‘Çatı İddianname’ önsözü altında yayınlanan eserde 17-25 Aralık sürecinden sonra FETÖ hakkında açılmış tüm davalar, belgeler yer bulmuştu.
‘’SATIRLARINI ÇİZE ÇİZE OKUMALISINIZ’’
FETÖ ile mücadele anlamında önemli bir kaynak olarak gösterilen kitabın ardından, ‘Al Papazı Ver Papazı’ adlı son eserini okurlarıyla buluşturan TAY-DER Başkanı Muhammed Gömük, ‘’ Gog ile Magog ya da Mesiha Daggala çağında değiliz belki ama daha önce yayımladığım FETÖ iddianamesi derlemelerini okumuşsanız eğer, şeytanın hangi ölüm maskelerini takıp aramızda gezindiğini anlamışsınızdır. ‘Yetmez, daha da fazlasını isterim; lütfen daha çok cesaret, daha çok marifet, daha çok hakikat” diyenleriniz, işte bu eseri, Ver Papaz Al Papazı adlı kitabımı, satırların altını çize çize okumalıdır.’’

TEŞEKKÜR ETTİ
‘’Fetö Ana Dava İddianamesi, Yurtta Sulh İddianamesi, Ver Papazı Al Papazı’’ isimli 3 kitabıyla TÜYAP kitap fuarına katılan Gömük’ ün imza törenine ilgi yoğun oldu. TRT’nin ünlü haber sunucusu Gülgün FEYMAN’da yeni çıkan SPİKER adlı kitabını Muhammed GÖMÜK için imzalayarak karşılıklı kitaplarını birbirlerine hediye ettiler. Gömük imza törenine katılan başta Tayder üyeleri olmak üzere basın mensupları ve dostlarına teşekkür etti.